אודות

חברת ToTali הוקמה על ידי טלי שילון בשנת 2001, בכדי לתת מענה בשוק הגיוס וההשמה לצורך בעובדים איכותיים בתחום האדמיניסטרציה והמזכירות כמו גם עובדים בתפקידים שונים בהתאמה לצרכי החברה. כיום, בשוק המאתגר של ישראל 2023, חברת ToTali הינה עדיין חברת ההשמה היחידה אשר מתמקדת במתן מענה למשאב אנושי אדמיניסטרטיבי שאינו רק איכותי אלא גם, ובעיקר, רלוונטי לצרכיו של המעסיק.

החברה מספקת מענה בתחום הגיוס וההשמה עבור חברות בכל פלחי השוק במציאת כוח אדם מתאים לתפקידים האדמיניסטרטיביים בחברה (בנוסף לתפקידים אחרים). עבור חברות גדולות בעלות מאות עובדים, עבור דרך חברות בינוניות, ועד משרדים בהם יושב איש מקצוע אחד בלבד. לטלי הבנה אנושית עמוקה וידע רב במיון והערכה. תכונות אלה בשילוב עם ניסיונה עתיר השנים, מאפשרות לה למיין ולהמליץ על מועמדים המתאימים באופן אופטימלי למנהל הישיר בפרט ולסביבת העבודה בכלל.

בנוסף לכך, נותנת טלי מענה וסיוע בתהליכי גיוס בטווח תפקידים מאוד רחב (טכנולוגיים, אקדמיים, ועד צווארון כחול)
בדגש על התאמה אישיותית לאירגון ולסביבה התרבותית.

טלי מסייעת ללקוח להגדיר את צרכיו ולאחר מכן משימות המיון וההערכה בעזרת ראיון אישי, כמו גם סינון גרפולוגי, הן באחריותה של ToTali. הלקוח מקבל, על פי נוחיותו, מספר מועמדים סופיים, אשר עונים באופן אופטימלי על דרישות ההתאמה. תהליכי מתן השירות והייעוץ נמשכים עד ששני הצדדים חשים בנוח במערכת היחסים החדשה ומעונינים לקיימה לאורך זמן.3

טלי שילון

את ToTali הקימה טלי שילון ב- 1994 באטלנטה בארצות הברית, במהלך שהות של תשע שנים עם משפחתה. עם שובה לארץ בשנת 2000, הוקמה ToTali ב"גרסתה" הישראלית.

טלי, ילידת ארה"ב להורים ישראליים, חזרה עימם לארץ בגיל 4, גדלה והתחנכה בחיפה, שירתה ארבע וחצי שנים בצה"ל והשתחררה בדרגת סגן. בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה מאוניברסיטת חיפה, ולפני תום לימודי התואר השני בפסיכולוגיה חינוכית-קלינית של הילד באוניברסיטת חיפה, עזבה טלי עם משפחתה לארה"ב. 

כיום, בת 60, נשואה בשנית, אם לבן ובת בוגרים (וסבתא לשני נכדים), ובעלת MBA מאוניברסיטת ת"א, עם התמחות במשאב האנושי, קבעה טלי את מקומה ברמת השרון ומנהלת מזה 23 שנים את פעילותה של ToTali, שהינה חברת ההשמה היחידה בשוק הישראלי אשר פיתחה התמחות במשרות שהן אדמיניסטרטיביות באופיין, ובמקביל מתמחה בהתאמה אישיותית של מועמדים למקום העבודה.

ייעוץ אדמיניסרטיבי והשמת כוח אדם, בהתאמה אישית.