מידע למעסיקים

השירות הייחודי של ToTali

טלי עובדת בסגנון דומה ל"צייד ראשים" ומתמקדת במציאת מועמדים לפי הצרכים הספציפיים של לקוחותיה. בשל כך, אין ברשותה של ToTali מאגר מועמדים גדול והיא מבצעת חיפוש ממוקד עבור כל לקוח לכל משרה בנפרד.

התהליך מתחיל בהיכרות אישית עם הגוף המגייס בחברה וראיון מקיף בו מוגדרים צרכי החברה והמנהל, ואוסף הפרמטרים אשר מגדיר את המועמדים המתאימים ביותר. ToTali מפרסמת את המשרה בפורטלים שונים וממיינת את כל קורות החיים של המועמדים המגישים את מועמדותם למשרה הספציפית הזו.

תהליך המיון כולל סינון קורות חיים, ראיון טלפוני ראשוני, ראיון אישי מקיף והתרשמות גרפולוגית מכתב היד.

המעסיק מקבל אך ורק מועמדים אשר עומדים בכל הפרמטרים שהוגדרו, ובכך נחסך ממנו זמן רב בראיון מועמדים אשר נראים מתאימים לכאורה, אך בסופו של דבר אינם עומדים בקריטריון משמעותי זה או אחר.

טלי משתתפת באופן פעיל בתהליך קבלת ההחלטה של המעסיק על פי צרכיו, מסייעת לו להתלבט ואף מייעצת במקרה הנדרש בתהליך ניהול המשא ומתן מול המועמד על תנאי ההעסקה. לאחר מכן ממשיכה טלי את המעקב עם העובד והמעסיק, עד ששני הצדדים חשים בנוח עם מערכת היחסים לטווח הארוך.

מעבר ל-90 ימי העבודה הראשונים, בהם מבטיחה ToTali אחריות והחזר כספי מלא, היא מעניקה אחריות מורחבת ל- 90 יום נוספים (עד חצי שנה ממועד תחילת העבודה) בהם אם נפסקת עבודתו של המועמד בחברה מכל סיבה שהיא, ToTali מבצעת השמה נוספת לפי בקשת הלקוח, ללא כל עלות נוספת.

שנתחיל לחפש עובדים ?

שאלות ותשובות

ToTali הינה חברת ההשמה היחידה בשוק הישראלי, המתמחה במציאת כח אדם למשרות מזכירותיות-אדמיניסטרטיביות. הטווח כולל משרות מזכירותיות בכל הדרגים – ממנהל/ת לשכה, דרך מזכיר/ה או עוזר/ת אישי/ת למנהל בדרג בכיר בחברה גדולה, מזכיר/ה אישי/ת לשותף במשרד עורכי דין או לאיש עסקים, ועד פקידת קבלה, כמו גם משרות אדמיניסטרטיביות בכל הדרגים – ממנהל/ת אדמיניסטרטיבי/ת בחברת הייטק, דרך מנהל/ת משרד בחברה בגודל בינוני, ועד תפקיד של מנהל/ת משרד ופקיד/ת קבלה במשרד קטן. בנוסף לכך מסייעת ToTali בגיוס מגוון תפקידים נוספים בהתאמה לצרכי הלקוח.

ToTali מספקת שירותי השמה לכל חברה אשר נזקקת לסיוע במציאת עובדים מתאימים למשרות בטווח הזה. חברות גדולות כגון: IDB אחזקות, שטראוס-עלית, NetVision, ג'יימס ריצרדסון, גינדי אחזקות, קרדן נדל"ן, Zara, הנסון, ויסוצקי, תיא ועוד רבות. חברות ומשרדים כגון: משרד עו"ד גולדפרב, לוי, ערן ושות', CoachMe, מבני תעשיה, קנגרו משלוחים, BNI, בישולים ועוד, ועשרות רבות של חברות היי טק, קרנות הון סיכון, חברות שירותים ומשרדי עורכי דין בכל טווח הגדלים.

חברת כח אדם מספקת שירות של "השאלה" של עובדים ללקוחותיה. דהיינו, היא בעצמה מעסיקה את העובד, אחראית על תשלום שכרו והתנאים הסוציאליים הנדרשים על פי חוק, ועליה חלה חובת מתן תלוש משכורת ושמירה על זכויות העובד. העובד ניתן "בהשאלה" לחברה הלקוחה לתפקיד הנדרש, ועבור עבודתו של העובד בחברה זו מקבלת חברת כח האדם תשלום מוסכם מן החברה הלקוחה. "השאלה" זו ניתן לבצע על בסיסי שעתי, יומי ועד לטווח ארוך של שנים. 
חברת השמה מספקת שירות של "תיווך" ללקוחותיה. דהיינו, היא מציגה לחברה הלקוחה מועמדים לתפקיד, וכשחברה זו בוחרת להעסיק אחד ממועמדים אלה, הוא הופך לעובד החברה. החברה הלקוחה אחראית על יצירת יחסי עובד-מעביד לפי חוק ומשלמת לחברת ההשמה עמלה חד פעמית מוסכמת. 
ToTali היא חברת השמה בלבד.

• השלב הראשון הוא היכרות אישית עם החברה והיכרות אישית עם המנהל או עם הפונקציה המגייסת
• לאחר מכן מפרסמת ToTali מודעת דרושים ספציפית לתפקיד במספר אתרים (עם שם קוד ספציפי למשרה) 
• במקביל עוברת טלי על המאגר הקיים על מנת לבדוק התאמה פוטנציאלית עם מועמדים.ות מוכרים.ות 
• כל פנייה עם קורות חיים למשרה זו עוברת קריאה ראשונית. עם אלו המתאימים/ות מקיימת טלי ראיון טלפוני, ואלו אשר עוברים.ות שלב זה מוזמנים.ות לראיון אישי.